Ovaakça Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaakça Forum

Ovaakça Foruma Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GALATASARAY TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
_İsMaİl_
Admin
Admin
_İsMaİl_

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : BURSA Lakap : İSMAİL

GALATASARAY TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU Vide
MesajKonu: GALATASARAY TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU   GALATASARAY TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU EmptyPaz Ağus. 16, 2009 12:39 pm

TURKCELL SUPER LİG

Keita: “Daha Başarılı Olacağız”

Galatasaray’ın, ligin 2. haftasında sahasında Denizlispor'u 4-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulunan Abdul Kader Keita şunları söyledi. Keita penaltı pozisyonunu anlatarak sözlerine başladı: "Her zaman olduğu gibi ceza sahasına girdiğinizde üzerinize gelen oyuncular mutlaka olur. Ben topla buluştuğumda rakibimden sıyrılmak istedim fakat rakibin hamlesiyle kendimi yerde buldum” dedi.

Penaltıyı kullanmak isteyen Keita, "Ben penaltıyı kendim kullanmak istedim fakat kaptanımız Arda başka bir oyuncuyu tercih etti. Fakat kaptanlık da bunu gerektirir. Kaptan böyle durumlara müdahale edebilir. Daha da önemlisi penaltının kimin attığı değil gol olmasıdır” dedi

Ali Sami Yen'in atmosferiyle ilgili soruya Keita, "Stadın ambiyansı harikulade, bizi hep destekliyorlar. Taraftarlarımızın hoşuna gidecek hareketler sergilemek istiyoruz” dedi.

Keita'nın yüzde kaçını izliyoruz sorusuna, "Ben futbollumu oynamaya gayret ediyorum, %100'üm de diyemem %50 de diyemem. Yapmak istediğim tek şey takıma daha fazla uyum sağlamak. Bu da oluşunca çok daha başarılı olacağımızı biliyorum. Sahada sadece Keita'yı izliyorsunuz" diyerek sözlerini noktaladı..
https://ovaakca.yetkin-forum.com

GALATASARAY TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası