Ovaakça Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaakça Forum

Ovaakça Foruma Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FENERBAHÇE TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
_İsMaİl_
Admin
Admin
_İsMaİl_

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : BURSA Lakap : İSMAİL

FENERBAHÇE TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU Vide
MesajKonu: FENERBAHÇE TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU   FENERBAHÇE TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU EmptyPaz Ağus. 16, 2009 12:44 pm

Güiza: ”Alex ile coşarız”

Honved’e 3, Denizlispor’a ise 2 gol atıp sezona fırtına gibi başlayan Daniel Güiza, geçen yıl yaşadığı sıkıntılarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin süper starı Daniel Güiza, geçen yıl yaşadığı sıkıntılardan kurtulmasındaki baş aktörün Christoph Daum olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz sezon büyük sıkıntılar yaşadığını ifade eden İspanyol golcü, “Çok ağır eleştiriler aldım. Baskıyı kaldırmakta zorlandım. Bunları ancak yaşayan bilir. Hakkımda sezon öncesinde de çok şey yazıldı ve çizildi. F.Bahçe’ye dönmek istemediğim bile ileri sürüldü. Ama görüldüğü gibi gollerimle buradayım ve dimdik ayaktayım” dedi.

Alex ile birlikte coşarız
Yaşanan sorunların gelip geçici olduğunu da kaydeden Okçu, “Dün eleştirilen Güiza, şimdi el üstünde tutuluyor. Futbolculuk böyle bir meslek işte. Daum’un gelmesi, beni harekete geçirdi. Tek kelimeyle müthiş bir hoca. Onunla çalışmak zevk. Kampa katıldığım ilk gün bana sahip çıktı. Bu bir futbolcu için çok önemli. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Alex ile çok iyi anlaştıklarını da kaydeden Güiza, “Aramızdaki uyum devam ederse ikimiz de çok gol atarız” ifadesini kullandı.
https://ovaakca.yetkin-forum.com

FENERBAHÇE TURKCELL SÜPER LİG 2009-2010 SEZONU

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası